Orzechy brazylijskie 1000 g

Stosowanie orzechów brazylijskich

Orzechy brazylijskie to świetna forma przekąski, po którą możesz sięgnąć w czasie pracy, szkoły i podróży. To wspaniały dodatek do sałatek, deserów i dań.

Orzechy brazylijskie kupisz tutaj: http://bioindygo.pl/pl/p/Orzechy-brazylijskie-500g/176

Właściwości orzechów brazylijskich

Orzechy brazylijskie to źródło selenu. Smak orzechów brazylijskich przypomina smak migdałów. To wspaniały dodatek do wielu dań. Spożywanie orzechów brazylijskich pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu krążenia.

Orzechy brazylijskie w szczególności powinny zagościć w jadłospisie u osób zmęczonych i narażonych na wielogodzinne sytuacje stresowe. Wysokie stężenie kwasu oleinowego sprawia, że orzechy brazylijskie rekomendowane są pacjentów, którzy przebyli zabiegi i operacje chirurgiczne. Orzechy brazylijskie to źródło witamin z grupy B, kwasu foliowego, magnezu oraz błonnika. Orzechy brazylijskie to wspaniałe źródło witamina C, która wspiera pracę mózgu. 

Orzechy brazylijskie, zdaniem specjalistów, usprawniają metabolizm. Orzechy brazylijskie stanowią doskonałe źródło gamma-tokoferolu – jak wiadomo, związek ten zaliczany jest do silnych przeciwutleniaczy, które minimalizują ryzyko wystąpienia nowotworów. 

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. BIO cukier kokosowy to znacznie zdrowszy zamiennik cukru, bezpieczny nawet dla diabetyków. Morwa biała bez pestek rekomendowana jest dla osób stosujących dietę odchudzającą. Daktyle bez pestek to wspaniała forma przekąski, po którą możesz sięgnąć niemalże zawsze, gdy poczujesz głód. 

Polecam również http://bioindygo.pl/pl/p/Daktyle-bez-pestek-1000g/156

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s